Contact

Postadres:
Postbus 21
1566 ZG Assendelft

Bankrekeningnummer:
NL94 RABO 0304 1598 08 (t.a.v. TV Assendelft)
 

Clubhuis:
De Blauwe Terp
Rosa Manuspad 1
1566 BC Assendelft

Email:
info@tvassendelft.nl

Telefoon:
075 - 687 33 76


E-mailadressen commissies:

Bestuur: bestuur@tvassendelft.nl

Ledenadministratie: ledenadministratie@tvassendelft.nl

Penningmeester: penningmeester@tvassendelft.nl

TC: tc@tvassendelft.nl

JC: jeugd@tvassendelft.nl

Jeugd Clubkampioenschappen: jeugdck@tvassendelft.nl

Jeugd kleding: jeugdkleding@tvassendelft.nl

Kantine Commissie: kantine@tvassendelft.nl

Jong Senioren Toernooi: jongsenioren@tvassendelft.nl

Blauwe Terp Commissie: blauweterp@tvassendelft.nl

Redactie Commissie: redactie@tvassendelft.nl

Sponsor Commissie: sponsoring@tvassendelft.nl

Onderhouds Commissie: onderhoud@tvassendelft.nl

ICT commissie: ict@tvassendelft.nl

WhoZnext: whoznext@tvassendelft.nl

Trainers: trainers@tvassendelft.nl

Vertrouwenspersoon: vertrouwenspersoon@tvassendelft.nl

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie.