Ijspegel kantinediensten 2017/2018

 

Datum   Tijd Kantinedienst
       
05-11-17   12.45 - 14.00 Marjet en Cees Heijnis
MIX   14.00 - 15.15 Glenda van Hest / Henk Wanst
    15.15 - 16.30 Roos Kemna / Mirl Zijp
    16.30 - einde Lisette en Cees Reijne
       
12-11-17   10.45 - 12.00 Boy Beuse / Ton Mes
DUBBEL   12.00 - 13.15 David en Chiel Spee
    13.15 - 14.30 Nick Noordenbos / Tim Struik
    14.30 - 15.45 Jan Blonk / Ger van de Laan
    15-45 - einde Perry Spaargaren / Mark Zwemmer
       
19-11-17   11.15 - 12.45 Ruud Pettinga / Irma Reijne
MIX   12.45 - 14.00 Carline Nieswaag / Arjen Susan
    14.00 - 15.15 Sandra Franken / David Gelok
    15.15 - einde Saskia Gorter / Tim de Jong
       
26-11-17   10.45 - 12.00 Rodger Griemink / Serge Troost
DUBBEL   12.00 - 13.15 Dionne Aafjes / Maaike Veldhuizen
    13.15 - 14.30 Max Pootjes / Hessel van Vliet
    14.30 - 15.45 Martijn Valstar / Marc Schavemaker
    15.45 - einde Annette Brinkman / Marian Nol
       
10-12-17   12.45 - 14.00 Barry en Marjolein Bruine de Bruin
MIX   14.00 - 15.15 Aranka Rem / Marco van 't Veer
    15.15 - 16.30 Roos Gorter / Jela Marhoum
    16.30 - einde Mark Koster / Jasmin Sportel
       
07-01-18   10.45 - 12.00 Tessa Schipper / Petra Tambach
DUBBEL   12.00 - 13.15 Frans Kleverlaan / Jan Kramer
+   13.15 - 14.30 Lisa Hofstra / Nicolette van Heemskerk
RECEPTIE   14.30 - 15.45 Andre en Henk Hagendoorn
    15.45 - einde Diederik Guldemont / Cees Kramer
      en KC!
       
14-01-17   11.15 - 12.45 Sharon Koelemeijer / Dennis Ros
MIX   12.45 - 14.00 Suzanne Bootsman / Aad Schavemaker
    14.00 - 15.15 Ellen en Gert-Jan Wezer
    15.15 - einde Erna Karsten / Rinus van Arnhem
       
Datum   Tijd Kantinedienst
       
28-01-18   10.45 - 12.00 Leo en Peter Kleijn
DUBBEL   12.00 - 13.15 Cindy Haije / Guda Koopman
    13.15 - 14.30 Rene Schoone / Jelle Wanst
    14.30 - 15.45 Wendy Kuiper / Pascal Tijms
    15.45 - einde Mirjam Rijkhof / Karin Stuive
       
04-02-18   12.45 - 14.00 Renee Wanst / Ger Vrouwe
MIX   14.00 - 15.15 Monique Spee / Kees Jongens
    15.15 - einde Elvira Bakker / Jordy Wessels
       
       
18-02-18   10.45 - 12.00 Esther Hos / Mara Zirschky
DUBBEL   12.00 - 13.15 Ruud Baas / Jelmer van Vliet
    13.15 - 14.30 Edith de Boer / Saskia Loggen
    14.30 - einde Florien Hamers / Willemijn Troost / Danielle v. Zanten
       
10-03-18   Voorrondes  
11-03-18   FINALE-DAG  

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie.